News

Hiatus...:-(

24. května 2009 v 15:38
Omlouvám se moc ale musím dát hiatus. Vůbec nestíhám...Nevím na jak dlouho ale myslím že na delší dobu. Fakt se moc omlouvám všem!!!

Sorry...

16. května 2009 v 12:56
Moc se omlouvám že teď nic nepřidávám ale fakt to nejde. Nemám vůbec čas. Fakt mě to mrzí ale vůbec nic nestíhám. Zejtra možná něco přidám ale nejsem si jistá. papa :-*

New design

3. května 2009 v 10:47
Po delší době jsem udělala nový design. Tentokrát s velice oblíbeným Jokerem :P Doufám že se Vám bude líbit, už to chtělo změnu. Taky se Vám chci omluvit že moc nestíhám blog ale snažím se jak to de. Určitě se to teď zlepší, protože ten květen je poslední měsíc kdy se učímě, v červnu to jsou ty výlety atd. tak to budu mít víc času :)

Ned Kelly na Primě!

23. dubna 2009 v 5:56
26.4. (Neděle) bude na TV Prima odvysílán film s Heathem! Jsem tak strašně ráda protože ten jsem ještě neviděla, je to film Ned Kelly :) Určitě se nezapomeňte dívat ;-)

Prosím hlásněte :)

14. dubna 2009 v 15:50
Ahojky :))
Tak jak ste si užili Velikonoce? Doufám že nikdo nemáte modřiny jako já xD Ne Velikonoce se ale ptát nejdu. Chtěla bych Vás všechny poprosit jestli byste nehlasovali pro seriál Prison Break TADY. Už je to finále a já si moc přeju aby vyhrál, takže Vám budu moc moc vděčná =)

4.4. 2009

4. dubna 2009 v 9:21
Musím se přiznat že na dnešek jsem se netěšila, ale těšila bych se kdyby tu byl...Přesně před rokem by Heath Ledger oslavil 29. narozeniny a dnes by si mohl užívat třicítku. Nedokážu si srovnat to že už prostě není s námi. Teď tady píšu vše co cítím a doufám že v tom nejsem sama. Snad se najde několik spřízněných duší co jsou na tom podobně jako já.

CELÝ ČLÁNEK

PREMIERE

5. března 2009 v 16:21
Teď nemám moc času na blog, protože sem zase ve škole (byla sem nemocná) a musim se učit :-/ Příští týden ale máme prázdniny tak se to tady "rozpohybuje" ;-))

Pro ty co to ještě neví, tak v časopisu PREMIERE je pět stránek o Heathu Ledgerovi v jeho posledním filmu The Imaginarium Of Dr. Parnassus. Určitě kupujte :-))


Vzpomínka...

25. února 2009 v 9:03
Když v noci nemůžu usnout, první věc na co myslím je ten nejúžasnější, nejkrásnější a nejhodnější chlap na světě - Heath Ledger (+22.1.2008)…"Tragická smrt jednoho z největších talentů posledních let vyvolala šok po celém světě, zejména tak v Americe a Austrálii, když našli bezvládné tělo herce ležet na zemi v jeho Newyorském apartmá. Údajně se předávkoval prášky na spaní" v nějaké takovéhle podobě se mi to zjevuje v myšlenkách každou noc a to mám co dělat se zadržením slz. Už když tohle píšu mám na krajíčku, ostatně jako při každé situaci, která se týká Heatha. Proto se ptám: "Proč ON?" tak nad takovou otázkou se mi rozbuší srdce a neznám na ni odpověď…Můj táta vždycky přinese domů nějaké nové filmy a nejméně 6x jsem od něj slyšela "mám film…s Ledgerem znáš?" Pokaždý, ale pokaždý sem nad tím mávla rukou a odbyla ho jedním slovem "Jo" to bylo všechno a na ty filmy jsem se nikdy nepodívala (byly to např. Příběh rytíře, Kletba bratří Grimů, Zkrocená hora, 10 důvodů proč tě nenávidím…) protože jsem se soustředila jen na jednu věc - seriál Prison Break.
Přesně v den jeho smrti měla moje nejlepší kamarádka 13. Narozeniny. Já na její oslavě byla taky a jediný co si pořádně pamatuju je to že sme se hrozně tlemili…celej den! Byli jsme v mekáči, měli brambůrky, kolu, prostě jsme SLAVILI!...Až teď po roce přestali vysílat PB a znovu začnou až v Dubnu. Byla sem z toho nervní a nešťastná…teď sem za to ráda jako nikdy předtím! Protože díky tomu že je pauza jsem se odhodlala a koukla na film Temný rytíř (ten taky taťka přines). Nestačila jsem zírat! Fakt skvělej film! Nejvíc mě zaujal výkon Heatha Ledgera v roli padoucha Jokera, tak jsem si jeho jméno jednoduše "vygooglovala" a sem tam kde sem…úplně zamilovaná do téhle legendy! Hned jsem se koukla na další filmy a pro mě je to bezkonkurenční herec!
Až teď si začínám uvědomovat že 22. Ledna 2008 jsem byla na oslavě a byla šťastná, ale zároveň ve stejnou dobu v New Yorku umíral ten nejlepší herec pod sluncem…je to pro mě strašný, ale nemůžu nic dělat, jen vzpomínat…VZPOMÍNEJTE SE MNOU NA SKVĚLÉHO, KRÁSNÉHO HERCE A ZÁROVEŇ MILUJÍCÍHO MUŽE, KTERÝ NÁS OPUSTIL 22.1. 2008 A NA PAMÁTKU JSEM SLOŽILA BÁSEŇ…

Šťastný, krásný to den,
je čtvrtý duben.
Jsme za něj rádi,
vždy s tebou budem.
Osudný naopak je,
dvacátýdruhý leden,
byl pro všechny tragický,
Ty přesto žáříš v nebi magicky.
Opustil jsi nás fyzicky,
v srdcích ale zůstaneš navždycky.
Myslím na tebe den co den, víc a víc,
ale Ty jsi už dlouho pryč.
Kvůli Tobě jsem šťástná, protože žil jsi,
zároveň pláču, protože odešel si.
Nikdo se Ti nevyrovná víc,
"rest in peace"
Nemůžu zapomenout jako nikdy předtím,
přesto ve snech k Tobě letím.
V nich jsi vedle mě,
Probudím se, už tam nejsi a já sem na dně.
Jsi můj krásný sen,
To vše každý den.
Po smrti jsi noční můra moje,
abys žil, dala bych Ti srdce svoje.
Na Tvé filmy se můžu kouknout jednou, dvakrát i dvaapadesátkrát.
to mi ale nestačí, chci abys byl mezi námi radši.
Jsi jako vzduch co dýchám, voda co piju,
s Tebou se společných chvil nedožiju.
Já Tě chci nejvíc Heathe!
to asi všichni víte.
S pláčem, křikem píšu a přemýšlím,
jak se to stalo v slzách domýšlím.
Krásný, charismatický, sympatický, věrný to jsi byl Ty,
tohleto dopíšu fakt nevím kdy.
Kdyby žil jsi,
tak svět by hned hezčí byl.
O tom nepochybuju,
a chci Ti říct že Tě moc a moc miluju...

Nezapomenu na tvůj krásný úsměv, na tvé okouzlující oči,
bez Tebe na mě čekají další kruté noci.
Na tvé sexy tělo, tvá dokonalá ústa,
kéž bys tu byl do sta.
Stovka ovšem nedává smysl,
tak aspoň čtyřicet!
Tobě ale bylo pouze přes dvacet...
Tvůj život se nedá koupit,
Tak proč ho osud mohl uloupit?
Když Tě každý vidí řekne "hele Heath, dívej!",
já ale řeknu "v pokoji odpočívej"...
♥R.I.P♥

New design

24. února 2009 v 8:52
Konečně jsem se odhodlala a udělala nový design. Ten starý už se mi nelíbil, a tenhle mi příjde přehlednější a jednodušší. Snad se Vám bude líbit :-))

Heath získal Oscara!

23. února 2009 v 11:57
Očekávání se splinila! Oscaři jsou rozdáni a máme také konečné výsledky! Heath získal posmrtně Oscara za roli Jokera ve filmu THE DARK KNIGHT- Temný rytíř! Film byl nominován na dalších osm cen- získal jednu a to za zvukové efekty! Takže film má na kontě dva Oscary! Cenu převzala jeho rodina a sestra. Heath je druhý v historii, který získal cenu IN.MEMORIAM-tedy posmrtně, stalo se tak jen jednou!
Já osobně GRATULUJI! Fakt moc mě to potěšilo, ON si to totiž zaslouží!

A tady se můžete podívat na vyhlášení!


Oscar

22. února 2009 v 20:48
Dnes je důležitý den nejen pro mě ale i pro miliony dalších lidí. Nejvíce ale asi pro toho nejlepšího a nejhezčího herce na světě, který už ale bohužel není mezi námi...Heath Ledger (+22.1.2008).
Dnes je to přesně rok a měsíc, co nás opustil a dnes se předávají ceny Oscara na kterou byl spravedlivě nominován. Myslím si že výkon, který předvedl v roli Jokera ve filmu Temný rytíř byl pro mě, ale určitě i pro stovky dalších přesvědčující na tolik, aby zlatou sošku po smrti vyhrál...JÁ věřím že vyhraje! Doufejte prosím se mnou, protože herec jako byl on si to zaslouží...

WELCOME

13. února 2009 v 11:21
Ahoj všichni!
Chci Vás přivítat na mém blogu o skvělém, herci Heathu Ledgerovi, který ale už bohužel není mezi námi (1979-2008) :-(( Já ale věřím a vím že v našich ♥ zůstane nepořád ;-).

Tenhle blog jsem založila nejen proto, že si myslím že byl krásný, talentovaný a hodný člověk, ale i proto, že si myslím že na takové herce jako byl on by se nemělo zapomínat...doufám že se mnou souhlasíte.

Snad se Vám tu bude líbit a zase se vrátíte :)) Kdyby ste někdo chtěl spřátelit budu jedině ráda!

!THANKS FOR VISIT!
 
 

Reklama